הנחיות השימוש


אתר ההנצחה נשמה נותן את המקום להנצחת ספורי החיים של יקיריכם, תוך יצירת מקום ייחודי ואישי בו יוכלו גם אחרים לבקר, להיזכר, לשתף ולתעד. האתר מאפשר יצירת דף זיכרון אישי ושיתופו עם בני משפחה וחברים. 
דף הזיכרון כולל בשלב הראשון את תמונת המצבה של הנפטר ופרטים בסיסיים אודותיו. לדף זה אתם יכולים להוסיף תכנים, ולהעשיר אותו בתוכן, בכתיבת זיכרונות, העלאת תמונות, יצירת קישורים למצגות ולסרטונים, הוספת מילות מפתח לחיפוש, והעלאת הספדים.

כל הפעולות בדפי ההנצחה הן ללא תשלום.
באיסוף המידע עריכתו, העלאתו לאתר האינטרנט ותחזוקתו, הושקע מאמץ רב ואנו מבקשים מהגולשים באתר לכבד את פרויקט ההנצחה נשמה, ואת המונצחים בו.
כדי להעלות תכנים לאתר, יש להירשם, בין השאר כדי לוודא שהגולש מתחייב להעלות תכנים מכבדים בלבד.

האתר מיועד לשימוש הגולשים בלבד, ואין לעשות בתכניו שימוש מסחרי כלשהו.


כיצד מבצעים חיפוש באתר?
בחלק העליון של כל עמוד באתר מופיע שדה חיפוש ייעודי בו יש להזין פרטים מלאים או חלקיים. במידת הצורך ניתן להיעזר במנוע החיפוש המתקדם המאפשר הקלדת פרטים נוספים: שנת לידה/פטירה ובית העלמין.
בלינק המצורף יש סרטון הדרכה כיצד לבצע חיפוש באתר נשמה
כיצד נרשמים לאתר?
בפינה השמאלית העליונה במסך תמצאו את הקישור כניסה/הרשמה. אם טרם נרשמתם לאתר, שלחו באמצעות הקישור את הפרטים הנחוצים (יש לכתוב מייל פעיל בטופס הרישום) אם נרשמתם לאתר בעבר, כנסו לקישור כניסה/הרשמה והקלידו את המייל שלכם והססמה כדי להיכנס עם שם המשתמש שלכם.
כיצד אפשר להגדיל את התמונות בדף הנצחה?
על מנת לצפות בתמונות, תמונת המצבה או תמונות נוספות המופיעות בסליידר, ניתן להקליק עליהן.
בלינק המצורף יש סרטון הדרכה המסביר כיצד להעלות תכנים לדף ההנצחה
כיצד ניתן להדליק נר וירטואלי לזכרם של היקרים לנו?
הדלקת נר וירטואלי בדף ההנצחה של יקירך על מנת לעשות זאת, יש להיכנס לדף ההנצחה של יקירך ויש להקליק על "הדלק נר" הכתוב מתחת לנר. בלינק המצורף יש סרטון הדרכה המסביר כיצד להעלות תכנים לדף ההנצחה
כיצד להוסיף זיכרון?
בלוח הזיכרון, מתחת לשמו של הנפטר, מופיע שדה המותאם להוספת זיכרונות. ניתן להקליד בתוכו את זיכרונותיכם ולשתף בתחושותיכם. על מנת לראות את כל הזיכרונות שנכתבו בעבר עבור הנפטר יש להקליק על "הצג את כולם". הקליקו על הלינק כדי לצפות סרטון הדרכה המסביר כיצד להעלות תכנים לדף ההנצחה
כיצד להוסיף תמונות?
יש להקליק על הקישור "העלאת תמונות", ולפעול בהתאם להנחיות המופיעות על החלון החדש שנפתח. שירות זה מאפשר בחירת תמונות קיימות במחשב וכן הוספת כותרת או טקסט תיאורי לכל תמונה. הקלקה על כפתור "שמירה", תציג את התמונות שהועלו. הקליקו על הלינק כדי לצפות סרטון הדרכה המסביר כיצד להעלות תכנים לדף ההנצחה
כיצד להוסיף סרטונים?
בצידו השמאלי התחתון של העמוד מופיע קישור "הוסף וידאו" עליו יש להקליק בכדי להעלות סרטון מאתר יוטיוב. בחלון שיפתח יש להזין את כתובת הסרטון ולהקליק על "שמירה".  
הקליקו על הלינק כדי לצפות סרטון הדרכה המסביר כיצד להעלות תכנים לדף ההנצחה
כיצד לקשר נפטר לקרובים נוספים באתר?
מערכת האתר מאפשרת קישור בין קרובי משפחה/חברה אהובים שנפטרו. על מנת לעשות זאת, יש ללחוץ על האפשרות "קשר לחבריך". לחיצה זו תפתח חלון נוסף שיציג רשימת יקיריך. הקלקה של שמות הנפטרים תקשר את לוחות הזיכרון יחד במערכת ותאפשר את הזנת אופי הקשר ביניהם-חבר, בן/בת זוג ועוד.
כיצד לאפשר איתור נפטר על בסיס שמות/כינויים נוספים אשר אינם מופיעים בדף ההנצחה?
ניתן להוסיף לדף ההנצחה שמות/כינויים באמצעות הקלקה על "הוסף מילות חיפוש". ניתן להוסיף תוכן בעברית או בכל שפה אחרת.